Koszt dostawy

Wszystkie wysyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, wyłącznie na terytorium Polski. Każde zamówienie możesz także odebrać osobiście w naszym salonie stacjonarnym. Nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów transportu.

 

 

Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

0 zł Zamówione produkty możesz odebrać w naszym salonie w Warszawie, przy ulicu Plac Inwalidów 3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Skompletowane zamówienie będzie oczekiwać przez 3 dni kalendarzowe.

Przesyłka kurierska

Przesyłka kurierska - przedpłata

15 zł Cennik dotyczy opcji STANDARD – świadczonych w ramach usług firmy DPD. Doręczenie w granicach kraju przesyłki następnego dnia roboczego lub w określonym, nieprzekraczalnym terminie (powyżej jednego dnia). Jest to doręczenie niegwarantowane, co oznacza, iż w przypadku, jeśli doręczenie przesyłki nie nastąpi we wskazanym przez nadawcę terminie, nie są zwracane koszty przesyłki.

Przesyłka kurierska - pobranie

Przesyłka kurierska - za pobraniem

20 zł

 

 

Paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, stan otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl