Koszyk

Serwis

Adres sklepu/serwisu: 

 

GET PC S.C

Plac Inwalidów 3 
01-514 Warszawa

Serwis:

Tel.: 22 254-84-64 
Kom: 730-338-924

 

e-mail: sklep@getpc.pl

 

Serwis

 

Godziny pracy: 

 


pn-pt: 9:00 - 17:00
sobota: serwis nieczynny

Płatności w sklepie stacjonarnym: 

  • gotówka 
  • karta płatnicza

 

 

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i tysiącom zadowolonych klientów, firma GET PC zapewnia niedrogie wsparcie techniczne na miejscu dla klientów indywidualnych i małych firm w Warszawie. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy małą firmą, możemy zapewnić Ci wiedzę, która sprawi, że wszystko będzie działać sprawnie i tak pozostanie.

 

 

System operacyjny i dane 

 

Rodzaj usługi  Zakres czynności serwisowych  Cena usługi
Instalacja systemu operacyjnego 

 

Instalacja systemu ( Windows 10, Windows 11, Ubuntu ), instalacja sterowników, instalacja aktualizacji, instalacja podstawowego oprogramowania open source lub dostarczonego przez Klienta. 

od 200 zł

Instalacja systemu operacyjnego z przeniesieniem danych Instalacja systemu z dodatkową usługą przeniesienia danych np. "pliki, zdjęcia, profil windows, poczta, ulubione itp.".

od 300 zł 

Instalacja oprogramowania  Instalacja i konfiguracja oprogramowania np. " instalacja i rejestracja programu antywirusowego, instalacja MS Office z ustawieniem adresów e-mail w Outlook itp.

od 100 zł - 150 zł 

Klonowanie dysku twardego

 

Wierna kopia dysku twardego która zachowuje: system, wszystkie dane oraz zainstalowane programy. Wykonuje się np. "w przypadku wymiany dysku na tej samej pojemności lub większy". Źródłowy dysk musi być w 100% sprawny. 

od 300 zł

 Czyszczenie i optymalizacja systemu operacyjnego

Usuwanie wirusów i złośliwych programów pobranych z internetu. Optymalizacja procesu autostart, optymalizacja ochrony antywirusowej. Aktualizacja sterowników. Stosuje się w przypadku np. " wolno działającego komputera, wyskakujących okien w przeglądarce, podejrzanych aplikacji działających w tle itp.". 

od 200 zł 

 Kopiowanie / archiwizacja danych

Usługa zabezpieczenia i przegrania danych na nośnik zewnętrzny. Wykonuje się w przypadku uszkodzenia sprzętu bądź systemu np. "próba uratowania danych po zalaniu laptopa lub nieudanej aktualizacji". Dysk musi być w 100% sprawny. 

 od 200 zł 

( w zależności od ilości danych )

 

Naprawa oprogramowania MS Office / Outlook 

 Naprawa oprogramowania firmy Microsoft np. " program pocztowy Outlook przestaje odpowiadać, zawiesza się, ulega awarii po uruchomieniu, nie można wysłać lub odebrać wiadomości ".  od 300 zł 

Maszyny wirtualne

Instalacja i konfiguracja maszyny wirtualnej. Instalacja systemu na maszynie wirtualnej, konfigurowanie udziałów i dostępu. Stosuje się np. "w przypadku konieczności posiadania starego, specjalistycznego oprogramowania działającego tylko pod MS Windows XP na komputerach z Windows 10/11". Komputer musi spełniać wymagania sprzętowe. 

 od 300 zł 

( cena nie uwzględnia licencji na oprogramowanie zainstalowane na maszynie wirtualnej o ile taka jest potrzebna )

Pozostałe 

 Pozostałe prace nie uwzględnione w cenniku np. "Odzyskanie / reset hasła logowania do konta Windows; odzyskanie klucza licencyjnego; naprawa / diagnoza niedziałającego oprogramowania itp.  indywidualnie 

 

 

Sprzęt - Komputery PC 

 

 

Rodzaj usługi  Zakres czynności serwisowych  Cena usługi
Przegląd techniczny  Czyszczenie komputera, wymiana pasty termoprzewodzącej, sprawdzenie podzespołów, sprawdzenie stanu dysku twardego i bezpieczeństwa danych. Czyszczenie i optymalizacja systemu operacyjnego. Archiwizacja danych na dostarczony nośnik. Aktualizacja Bios. Wskazówki modernizacyjne.  od 250 zł 
Montaż / modernizacja  Montaż lub modernizacja komputera. Doradztwo w wyborze konfiguracji i podzespołów. Proces montażu i sprawdzenia zamówionych komponentów. Testy wydajnościowe i obciążeniowe. Instalacja oprogramowania. 

od 250 zł 

( -50 % w przypadku części zamówionych u nas ) 

Czyszczenie komputera Kompleksowe czyszczenie komputera. Usunięcie zabrudzeń z kurzu, wymiana pasty termoprzewodzącej na procesorze, sprawdzenie poprawności ułożenia kabli, czyszczenie obudowy. od 100 zł
Montaż karty graficznej Instalacji nowej karty graficznej w pełni działającym systemie. Instalacja sterowników i oprogramowania. Krótkie testy obciążeniowe.  od 50 zł 

 

 Sprzęt - Notebooki PC 

 

Rodzaj usługi  Zakres czynności serwisowych  Cena usługi
Przegląd techniczny  Czyszczenie notebooka, wymiana pasty termoprzewodzącej, sprawdzenie podzespołów, sprawdzenie stanu dysku twardego i bezpieczeństwa danych. Czyszczenie i optymalizacja systemu operacyjnego. Archiwizacja danych na dostarczony nośnik. Aktualizacja Bios. Wskazówki modernizacyjne.  od 350 zł 
Czyszczenie notebooka Kompleksowe czyszczenie laptopa. Usunięcie zabrudzeń z kurzu, wymiana pasty termoprzewodzącej na procesorze, czyszczenie obudowy, klawiatury oraz matrycy.  od 200 zł
Wymiana baterii   Sprawdzenie stanu technicznego i pomoc w doborze nowej baterii. Instalacja oraz sprawdzenie poprawności działania. Utylizacja starego ogniwa.  

od 100 zł 

( + koszt baterii )

Wymiana matrycy   Sprawdzenie stanu technicznego i pomoc w doborze nowej matrycy. Instalacja oraz sprawdzenie poprawności działania. Utylizacja uszkodzonego sprzętu. Niektóre modele laptopów wymagają wymiany całego skrzydła matrycy tzn. klapa + matryca. 

od 150 zł 

( + koszt matrycy )

Wymiana zawiasów matrycy Wymiana uszkodzonych zawiasów od klapy matrycy. Z reguły trzeba wymienić również, któryś z elementów obudowy laptopa. Ciężko działające zawiasy wyrywają trzpienie mocujące które znajdują się w obudowie laptopa. W takim wypadku, koszt wymiany rośnie o 50%. 

od 150 zł 

( + koszt zawiasów )

Wymiana klawiatury  Wymiana uszkodzonej klawiatury na nową np. "po zalaniu, część klawiszy nie działa, mechanizm przytrzymujący klawisz uległ uszkodzeniu itp." Niektóre modele laptopów wymagają wymiany górnej obudowy ( palmrest ) która jest zintegrowana z klawiaturą. W takim wypadku, koszt wymiany rośnie o 50%. 

od 100 zł 

( + koszt klawiatury )

Wymiana wentylatora chłodzącego Wymiana uszkodzonego wentylatora na nowy np. " wentylator nie kręci się i laptop zgłasza stosowny błąd, wentylator uległ zatarciu i jest głośny itp. " Cena zależna od stopnia skomplikowania wymiany. Z reguły wymienia się również pastę termoprzewodzącą na CPU. 

od 100 zł 

( + koszt wentylatora ) 

Wymiana głośników  Wymiana "charczących" lub niedziałających głośników. Problem z dźwiękiem może również powodować źle działające ( zwarte ) gniazdo słuchawkowe. 

od 150 zł 

( + koszt głośników )

 

GET PC - LAPTOPY POLEASINGOWE WARSZAWA 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.